Winterspelen
Leaderboard.

Check hier jouw ranking in het klassement van The Nationals Winterspelen

Bekijk je deze pagina op je telefoon? Kantel je scherm!

Bij een gelijkspel wordt er eerst gekeken naar het beste en slechtste resultaat. Deze punten worden bij elkaar opgeteld en degene met de minste punten zal als de winnaar uit de bus komen. Hebben allebei de atleten volgens bovenstaand reglement evenveel punten, dan wint degene met de hoogste individuele ranking

RankingPuntenTeens GirlsWOD 1RankingWOD 2RankingWOD 4RepsRanking
14Beer Bosman118212114.271
25Marloes van Ameijde135111824.332
310Myrthe Jansma8058625.553
411Zoë Pieterse11738047.334
514Fleur van Kouwen101476 (s)58.295
RankingPuntenTeens BoysWOD 1RankingWOD 2RankingWOD 4RepsRanking
14Sean Ekkelkamp3.43111915.022
25Daniël van Ameijde147211624.111
39Jessy Rutten127310435.173
413Jordy Ram9948946.145
515Desley Klomp9653965.534
618Sem Geling5178355,30 (S)6
722Colin Thijs62662 (S)89,42 (s)8
722Jim Koremans4283879,00 (s)7
RankingPuntenIRON FEMALEWOD 1RankingWOD 2RankingWOD 3RankingWOD 4RepsRanking
17Vera Willemse1.2218.57247034.361
28Femke Wijker1.5648.54147614.522
314Welmoed Sterkenburgh1.5129.19347325.067
417Karin Molhoek2.0259.29541944.573
519Brenda van Berkel2.0259.264383654
626Lieke van Dalen1.5539.41631695.218
735Marieke Pohlmann2.341356840755.249
838Emily Hortulanus2.2612441337375.056
940Margit Meintema2.4615519310115.045
1041Manon Wijnands2.18607307145.312
1041Ilse van de Weerdhof2.18104712313105.249
1245Suzanne Ruigendijk2.149371535785.3113
1346Lotte van Ee2.0574810308135.5416
1452Lieke Gerards-van Haastrecht3.01164810310115.5115
1558Selma Lemstra2.21114314266166.0517
1558Emmy Eberwijn2.34132717177175.2611
1761Marlijn Brinkel30172816274155.3113
RankingPuntenIRON MALEWOD 1RankingWOD 2RankingWOD 3RankingWOD 4RepsRanking
19Eef Ester1.4252336434.311
213Owain Kleefkens1.3418.57131775.474
318Bjorn Plant1.42345531774.593
420Coen Lodder2.5849441426.126
521Laurens van de Haar2.346311243814.522
626Jasper de Korte1.48442632066.4510
729Jan Huberts3.241053231396.278
834Albert l’Istelle2.427359299116.247
938Edgar Teune2.245368261136.5312
938Marijn Moespot3.189301335056.5211
1142Amar Rambaran3.5412407306107.0213
1244Jeroen van de Worp3.3611251535747.0914
1345Jeffrey de Bie3.5513359231156.278
1345Stefan Erkelens3315359204165.565
1558Franklin de Graaf37142016266129.0616
1659Marcel Smeets27162514256147.5515
RankingPuntenBRONZE FEMALEWOD 1RankingWOD 2RankingWOD 3RankingWOD 4Reps
19Jolien van Brouwershaven1.438.53117544.42
210Nicky Pilot1.4149.18227515.05
320Levi Hoonings1.5799.36317545.16
425Mirjam Westervelt1.526181519424.53
526Marit Stoffers1.521750719135.35
632Sandra Dobber2.11457512385.24
735Debbie Wierenga2.07129.53413775.55
838Arja Zijderveld1.4141717113105.272
939Anneke Melchers1.251121959135.271
1041Els Huiskamp2.031136821145.31
1142Maroesja Kleijer1.32181598116.24
1142Merely van der Drift2.171752615666.15
1346Vera Bussink1.5228349120910
1449Germa de Groot1.5910301020156.24
1553Birthe Gerritsen2.11419121175.51
1657Floortje Jansen2.1216191270126.28
1760Isolde Willems2.0721319121176.52
1862Tessa Bruggink2.241813183165.51
1967Rianne Dekker3.542025110206.26
2075Sylvia de Ruiter2.511910201177.31
RankingPuntenBRONZE MALEWOD 1RankingWOD 2RankingWOD 3RankingWOD 4RepsRanking
112Dennis van de Pavert1.3229.01115755.244
215Adriaan Groffen1.3539.33718024.583
322Dirk Boonstra1.2719.164132154.572
423Eric van Tilburg1.4469.195147114.461
532Elco van Dijk1.5199.45915385.276
635Onno Loggen1.56109.551217435.3510
736Rick Meijndert2.1149.043147115.298
736Kars Visser1.57119.26615846.1215
736Erik Trip2.23199.03215475.298
1041Jan Maarten Koelewijn1.435401515195.5412
1041Metten de Vries2.22189.44818916.0514
1243Niels Leendertse1.3942617147115.5211
1344Sander Dingemans2.2179.471115195.2727
1449Erwin Buikema2.15169.461015757.1318
1553Bjorn Game2.04122418111185.265
1655Giel Damen2.12155613134146.0413
1756Willem van Maris1.583416129166.2516
1860Bart Lemstra1.4672319113176.3217
1965Stefan de Haan2.07134514DNS19DNS19
RankingPuntenSILVER FEMALEWOD 1RankingWOD 2RankingWOD 3RankingWOD 4RepsRanking
118Samantha Koudenburg2.0449.15318124.529
118Jorien Feddes2.1478.57113794.31
319Renate Domburg2.18859718914.323
428Martje Huijben2.202119.45515454.487
529Laura Zegers2.48179.4415844.364
633Linda van der Laan1.5639.132135105.1418
734Sanne Beekman2.044341414764.5610
835Yvet Bosch2.29441314084.435
936Linda Kuiper2.201109.54614174.5913
1040Teddy Schenkelaars1.471141964194.31
1144Lotte Vriese1.522102085144.518
1249Sanne Hooikaas2.24125411127115.0615
1351Judith van der Gaag3.082055816235.3520
1351Ekaterina Glas2.3615321685144.476
1553Nathaly Dijkstra2.116341485145.1619
1654Roxanne van der Velden2.5619558108135.0114
1755Linda Groot2.261355884185.0716
1857Nadieh van de Westelaken2.3214161785144.5812
1959Cleo Goslinga2.54184512112125.117
2064Anne Striedelmeijer2.4616161757204.5711
RankingPuntenSILVER MALEWOD 1RankingWOD 2RankingWOD 3RankingWOD 4RepsRanking
113Lenco Hooikaas1.3238.59519034.252
216Erik Roelfsema1.1718.32315194.33
320Arjan Dekker1.5588.19115974.434
429Arjan Bloem2.04109.16917554.495
531Niels van Dijk1.3849.451317555.19
531Dion van der Helden1.395511618044.526
736Tim van Haren2.16169.01620425.3112
837Herman Temmermans1.5379.3111861841
941Sergio Koelemij2.0399.148150105.3814
941Nick Holsappel2.16168.262123164.577
1143Bertjan Kamminga2.06119.1910146115.2511
1244Wesley Baggerman2.08139.3612146115.058
1345Jelmer de Ruiter2.09149.591420715.4116
1345Mark de Pater1.395451715285.415
1551Marnix van Veldhuisen2.07129.137133155.4517
1551Lieuwe van Kammen2.43208.334111175.2410
1761Freek Hoogkamer2.21182919146115.3513
1865Remco Ketelaars1.22021DNS21DNS21
1969Jerry Hofstee2.46215415142146.4619
2074Berry Meuffels2.4219411844196.118
2177Frank Rutten2.14152820DNS21DNS21
RankingPuntenGOLD FEMALEWOD 1RankingWOD 2RankingWOD 3RankingWOD 4RepsRanking
120Lynn Kamphuis1.5948.534131105.252
221Simone Reuvers1.419.581217255.263
221Isabella Zwiers1.5428.595127135.151
422Truuske Bailey-de Bruijn2.31138.36120816.287
524Renske Toebes2.0159.521017255.384
629Sabine Raadsheer2.39158.48320536.358
732Anja Kroon2.52178.41220626.5511
835Chanise Speelman2.35149.12620536.5612
938Manninne Hartog2.067541516576.459
938Nelleke Vos1.5839.551184186.126
1142Rianne van der Veer2.0679.367104156.5813
1244Zoë Vogels2.18119.51913387.1616
1244Marjolein Wijnands2.067501691165.585
1446Vivianne Haverkamp2.046571312713714
1549Eltina van den Broek2.2512571313297.0515
1653Linda van de Wetering2.47169.498128127.217
1758Linda Angela Burger2.110171983196.4910
1866Silvana Hoeberichts3.46194917130119.0319
1970Tamara Visser3.1518461891168.1418
RankingPuntenGOLD MALEWOD 1RankingWOD 2RankingWOD 3RankingWOD 4RepsRanking
17Martin Stroo1.2818.24325525.161
213Andor Molter1.328.16123775.353
327Mark Maste2118.34425045.588
428Spike van der Haas1.5378.48928716.1611
428Mike Otter1.4558.457209145.322
632Dwayne Rovers1.4868.511025436.2713
632Dmitri Schrijnder1.54891222485.54
836Jim Kuin2.12148.385213125.545
937Patrick Visser1.4349.1414216106.019
1039Max van der Linde2.18168.17224756.5616
1144Luuk Lemmens1.5799.151524666.314
1144Fabian Laverman2.02128.46206166.0710
1346Thomas Dotinga2.15158.5511211135.577
1450Marc Versloot2.02128.468205186.2512
1553Dylan Kopp1.58109.4618183195.566
1662Jeroen Kuilboer1.3135719DNS20DNS20
1763Tijmen Eugelink2.218492022487.3517
1763Michael den Hartog2.19179.3316206166.314
1965Ruben Mounourij2.28199.4317215117.3918
2066Wim Koopman2.35209.1313209147.4319
RankingPuntenPLATINUM FEMALEWOD 1RankingWOD 2RankingWOD 3RankingWOD 4RepsRanking
18Shanna Appelman1.5558.03116914.511
210Anne van Mierlo1.4318.34413034.552
317Caroline Postma2.0668.0829765.13
422Ilonca van der Kooij2.11288.4469945.364
532Lisanne Hoogakker-Leusink2.11178.5699855.5311
635Marieke Odink1.5148.233799DNS19
737Cheraine du Plessis1.4939.311774115.496
838Lisa Roos2.19118.4253165.496
838Ellen Houbiers2.28139.1129675.496
1039Lucienne Stroo2.14108.501772125.5210
1140Lieselotte Vos2.1299.271675105.425
1243Lianne van Winsen1.4319.231550156.0512
1344Renee Reitsema2.29149.081114526.4317
1448Marlieke Hoogendorp2.53178.50289186.2415
1551Nadja Broer2.38159.07102175.59
1653Iris Dijksma2.19119.171455146.2114
1754Renske Suurmond2.41169.161372126.1513
1868Saskia Captein2.531750182176.2616
1975Aurelia Balrak3.241933191199.5318
RankingPuntenPLATINUM MALEWOD 1RankingWOD 2RankingWOD 3RankingWOD 4RepsRanking
114Thomas Boon1.488.11116925.013
215Bram van den Hudding1.1828.233132852
321Orlando Callender1.52118.21216235.155
422Rutger van den Berg1.53138.35516234.581
523Arnoud Damsteegt1.1828.551013475.054
630Mark van de Groep1.3148.52913195.368
630Flavio Garrisi1.1618.366105165.287
834Mark Vos1.3378.571113565.5710
936Jesset Zweverink2.33208.26418015.5911
1040Nico Maessen1.3149.11414956.2317
1145Rick Mertens1.52119.131613195.499
1248Joost van Sonsbeek1.46109.0911313196.2216
1349Tom Steenhagen1.3265420104175.26
1453Duane van der Wijngaard1.54149.21713196.1213
1555Melvin Brouwer2.09188.48813196.4820
1555Bas Everts2.01168.387123146.318
1758Joost Lambooij1.4299.1121574196.1815
1758Pascal de Sanctis2.24199.0212121156.0612
1966Frederik Roseboom1.56159.461990186.1714
2074Tim Koning2.06179.341840206.3519

De enige competitie die telt

Join.
Compete
Win

Koop nu je ticket voor Event 4-5-6